Romky78 - Keramická výroba

files/upload/thumbs/1368897151_250_O-mne.jpg

Som mladý talentovaný umelec s obrovskou dávkou fantázie a dobre rozvinutým zmyslom pre detail. Som tu pre vás všetkých hľadajúcich jedinečné a originálne keramické výrobky ako napríklad sochy, sošky, 3D dizajn, reliéfy, originálne dary, trofeje, upomienkové predmety a úžitkovú keramiku ako šálky, misy, podnosy, taniere, črepníky, keramické urny a rôzne figúrky vyrobené podľa vašich požiadaviek.
Fantázii sa v mojej tvorbe medze naozaj nekladú a zo zásady sa držím hesla "Nič nie je nemožné" čo umožňuje vdýchnuť život všetkým prichádzajúcim nápadom, o čom sa môžete presvedčiť v mojej galérii.

Materiál s ktorým pracujem je klasická hrnčiarska hlina, ktorá je po vypálení ošetrená akrylovými farbami s výnimkou úžitkovej keramiky, ktorá je ošetrená glazúrami. Farebné prevedenie predmetov je podla požiadaviek zákazníka.

Cena je závislá od veľkosti, obtiažnosti a časovej náročnosti objednávky.

Tejto tvorbe sa venujem od roku 2002 a za tento čas sa mi podarilo dosiahnuť mnohých uznaní na území Slovenska, Čiech či v krajinách ako sú Veľká Británia a Írsko, kde som pôsobil po dobu päť rokov (2005-2009).

Som tu pre vás a vaše námety, tak neváhajte a kontaktujte ma a staňte sa ďalšími spokojnými zákazníkmi.

Teším sa na vaše námety!

Romky78